Zaproszenie na kolejne wykłady z cyklu „Herbatka przy Gronostajowej” – nowe horyzonty w biologii molekularnej: terapia fagowa i zaawansowane techniki obrazowania

Szanowni Państwo,

Zapraszamy na dwa kolejne wykłady z cyklu „Herbatka przy Gronostajowej”. W tym roku cykl ten jest jednym z wydarzeń towarzyszących 60-leciu powstania FEBS.

• Drugi wykład wygłosi dr hab. Piotr Golec z Zakładu Wirusologii Molekularnej, Wydział Biologii Uniwersytetu Warszawskiego
    Tytuł wykładu: „Bakteriofagi: wykorzystanie wirusów w terapii fagowej i dużo więcej
    Wykład odbędzie się w czwartek 13 czerwca o godz. 14:00 w sali 1.1.14 na Wydziale Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii UJ, ul. Gronostajowa 7.
    Spotkanie poprowadzi: dr hab. Benedykt Władyka, prof. UJ, Zakład Biochemii Analitycznej.

Zapraszamy do udziału w wykładach i odkrywania nowatorskich badań naukowych.
Zarząd KO PTBioich