VII edycja Turnieju Wiedzy Dietetycznej NUTRIADA 2023

Szanowni Państwo,

Już po raz siódmy mamy zaszczyt zaprosić do udziału w Turnieju Wiedzy Dietetycznej NUTRIADA pod patronatem prof. Tomasza Grodzickiego – Prorektora ds. Collegium Medicum, prof. Macieja Małeckiego – Dziekana Wydziału Lekarskiego UJ CM oraz Marcina Jędrychowskiego – Dyrektora Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.

Organizatorem Turnieju https://www.nutriada.pl/ jest kadra akademicka oraz studenci kierunku dietetyka Wydziału Lekarskiego UJ CM.

Turniej ten odbędzie się dniach 5-6 maja 2023 roku w Krakowie w budynku Nowej Siedzibie Szpitala Uniwersyteckiego przy ul. Jakubowskiego 2.

Celem, który przyświeca nam od pierwszej edycji NUTRIADY jest zarówno promocja kierunku dietetyka, jak również umożliwienie sprawdzenia wiedzy i umiejętności z zakresu dietetyki i żywienia, wymiany doświadczeń pomiędzy uczestnikami z różnych uczelni w kraju, zawarcia nowych znajomości i świetnej zabawy w atmosferze koleżeńskiej rywalizacji.

Cieszymy się z tak dobrego odbioru przez uczestników i opiekunów oraz tylu chętnych drużyn chcących wziąć w nim udział.

Do udziału w Turnieju zapraszamy drużyny, składające się z trzech studentów reprezentujące kierunki studiów dietetyki pierwszego i drugiego stopnia. Zapraszamy również opiekunów, którzy chcieliby wspierać drużyny, a także włączyć się aktywnie do grona ekspertów oceniających konkurencje.

W programie znajdą się zarówno konkurencje drużynowe jak i indywidualne, sprawdzające wiedzę teoretyczną i praktyczną. Nie zabraknie także ciekawego wykładu z dziedziny dietetyki.

Do zobaczenia w Krakowie!

prof. dr hab. Małgorzata Zwolińska-Wcisło
Pełnomocnik Dziekana WL UJ CM ds. rozwoju i badań naukowych oraz kształcenia na kierunku dietetyka