Uczestnictwo w zajęciach studentów przebywających na kwarantannie lub wymagających izolacji

Szanowni Państwo,
Koordynatorzy zajęć na WL UJ CM

W związku z faktem, że część studentów nie uczestniczy w zajęciach z powodu kwarantanny lub izolacji w wyniku pandemii COVID-19 lub innej jawnej infekcji uprzejmie proszę o rozważenie możliwości prowadzenie części zajęć seminaryjnych w formie hybrydowej tzn. stacjonarnie z jednoczesną transmisją za pomocą programu Ms Teams dla pojedynczych nieobecnych studentów. Dotyczy to w szczególności sytuacji, gdy student nie ma możliwości uczestnictwa w zajęciach z inną grupą w terminie późniejszym.

Podanie o udział w zajęciach on-line student wraz z odpowiednimi zaświadczeniami od lekarza lub Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej przekazuje koordynatorowi zajęć.

Z wyrazami szacunku,

prof. dr hab. Grzegorz Kopeć
Prodziekan ds. studenckich na kierunku lekarskim i dietetyka