Szkolenie dla osób wnioskujących o przystąpienie do Lekarskiego Egzaminu Końcowego oraz Lekarsko-Dentystycznego Egzaminu Końcowego za pomocą Systemu Monitorowania Kształcenia Pracowników Medycznych (SMK) odbędzie się 18 czerwca 2019 r. w siedzibie Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia #CSIOZ przy ul. Stanisława Dubois 5A w Warszawie. Początek – godzina 11.00.

W imieniu organizatorów przekazujemy zaproszenie do udziału w tym wydarzeniu, które dedykowane jest studentom kierunku lekarskiego i lekarsko-dentystycznego.

Zgłoszenie na szkolenie odbywa się wyłącznie za pomocą aplikacji pod adresem: szkolenia-smk.csioz.gov.pl