Stypendium Ministra dla studentów na rok akademicki 2023/2024 – zbliża się termin naboru wniosków od 1 października 2023 roku – AKTUALIZACJA

Ministerstwo Edukacji i Nauki opublikowało na swojej stronie informacje na temat Stypendium Ministra Edukacji i Nauki, za znaczące osiągnięcia dla studentów na rok akademicki 2023/2024 (konkurs SST04)

Zachęcamy do zapoznania się z informacjamiwytycznymi zamieszczonymi przez Ministerstwo Edukacji i Nauki na temat warunków otrzymania Stypendium Ministra oraz składania wniosków po uruchomieniu takiej możliwości w Zintegrowanym Systemie Usług dla Nauki Obsługa Strumieni Finansowania (system OSF).

Wszystkich studentów Wydziału Lekarskiego UJ CM zainteresowanych ubieganiem się o stypendium ministra prosimy o zgłoszenie kandydatury do 10 października 2023 r. za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość e-mailową zawierającą imię, nazwisko i numer albumu (temat: Stypendium ministra na rok 2023/2024) na adres koordynatora: Bartłomiej Jałocha (adres e-mail: bartlomiej.jalocha@uj.edu.pl)

Po otrzymaniu danych do logowania należy uzupełnić wniosek w systemie ZSUN/OSF,  podać osiągniecia i załączyć wszystkie potwierdzające je dokumenty oraz oświadczenia w terminie do 12 października 2023 r.

Podstawowe informacje dotyczące Stypendium Ministra, dostępne są również na stronie SDKA CM pod tym adresem.