Rejestracja pośrednia w systemie USOSweb studentów roku IV – V kierunku lekarsko-dentystycznego do grup dziekanatowych

Dziekanat Wydziału Lekarskiego uprzejmie informuje, iż przypisanie studentów roku IV – V kierunku lekarsko-dentystycznego do grup dziekanatowych odbędzie się w rejestracjach pośrednich w systemie USOSweb- WL-23/24-GRDZ-LD

od 22 września 2023 r. (piątek) godzina: 14:00
do 24 września 2023 r. (niedziela) godzina: 23.00

dla IV roku rejestracja na przedmiot : Ortodoncja

• LE.LD.JS.4o0912 – studia stacjonarne
  • LE.LD.JN.4o0912 – studia niestacjonarne

dla V roku rejestracja na przedmiot: Protetyka stomatologiczna

• LE.LD.JS.5o1317 – studia stacjonarne
  • LE.LD.JN.5o1317 – studia niestacjonarne

Rejestracji można dokonać po rozliczeniu poprzedniego roku studiów i zapisie na rok akademicki 2023/2024.

Student loguje się przez identyfikator i hasło USOSweb ( https://www.usosweb.uj.edu.pl ) Następnie zapisuje się na wszystkie zajęcia przypisanego mu przedmiotu.

Po zarejestrowaniu się należy obowiązkowo podpiąć przedmiot: pod program i etap!

Brak podpięcia spowoduje automatyczne usunięcia z grupy przy migracji danych.

Niedokonanie rejestracji do wybranej grupy dziekanatowej w systemie USOSweb będzie skutkowało administracyjnym dopisaniem przez Dziekanat do dowolnej grupy posiadającej wolne miejsca.

W przypadku problemów z ww. rejestracją należy kontaktować się mailowo na usosweb@uj.edu.pl

Dziekanat Wydziału Lekarskiego