Rejestracja pośrednia w systemie USOSweb dla studentów II – V roku kierunku lekarsko-dentystycznego do grup dziekanatowych

KOMUNIKAT

Dziekanat Wydziału Lekarskiego uprzejmie informuje, iż przypisanie studentów roku II – V kierunku lekarsko-dentystycznego do grup dziekanatowych odbędzie się w rejestracjach pośrednich w systemie USOSweb- WL-21/22-GRDZ-LD

od 25 września 2021 r. (sobota) godzina: 11:00
do 27 września 2021 r. (poniedziałek) godzina: 23.00

• dla II roku rejestracja na przedmiot :Psychologia lekarska
    LE.LD.JS.2o1346– studia stacjonarne
    LE.LD.JN.2o1346– studia niestacjonarne
  • dla III roku rejestracja na przedmiot: Bioetyka
    LE.LD.JS.3o0089– studia stacjonarne
    LE.LD.JN.3o0089– studia niestacjonarne
  • dla IV roku rejestracja na przedmiot : Medycyna sądowa
    WL-S4.Med.Sąd. – studia stacjonarne
    WL-D4.Med.Sąd.- studia niestacjonarne
  • dla V roku rejestracja na przedmiot: Protetyka stomatologiczna 2/2
    WL-S5.Prot.Stom.- studia stacjonarne
    WL-D5.Prot.Stom. -studia niestacjonarne

Rejestracji można dokonać po rozliczeniu poprzedniego roku studiów i zapisie na rok akademicki 2021/2022.
Student loguje się przez identyfikator i hasło USOSweb (https://www.usosweb.uj.edu.pl) Następnie zapisuje się na wszystkie zajęcia przypisanego mu przedmiotu.

Po zarejestrowaniu się należy obowiązkowo podpiąć przedmiot: pod program i etap!
Brak podpięcia spowoduje automatyczne usunięcia z grupy przy migracji danych.

Niedokonanie rejestracji do wybranej grupy dziekanatowej w systemie USOSweb będzie skutkowało administracyjnym dopisaniem przez Dziekanat do dowolnej grupy posiadającej wolne miejsca.

W przypadku problemów z ww. rejestracją należy kontaktować się mailowo na adres usosweb@uj.edu.pl

Dziekanat Wydziału Lekarskiego