Rejestracja pośrednia dla studentów I roku Wydziału Lekarskiego UJ CM kierunku dietetyka – studia I i II stopnia

Dziekanat Wydziału Lekarskiego uprzejmie informuje, że wpis studentów do grup dziekanatowych odbędzie się w rejestracji pośredniej dla studentów I roku Wydziału Lekarskiego UJ CM kierunku dietetyka – studia I i II stopnia w terminie:

22.09.2021 (godz. 15:00) – 26.09.2021 (godz. 23:00)

Student loguje się przez identyfikator i hasło do konta USOSweb, które uzyskał w dziekanacie przy wpisie na studia – https://www.usosweb.uj.edu.pl/.  Rejestracja dostępna jest w zakładce DLA STUDENTÓW à Rejestracje. Student dokonuje zapisu we wszystkich wskazanych poniżej rejestracjach.

Szczegółowy harmonogram zajęć dla określonych grup dziekanatowych na poszczególnych kierunkach dostępny jest na stronie https://www.usosweb.uj.edu.pl/

I ROK I STOPIEŃ

• KOD REJSTRACJI: WL-21/22-GRDZDT1– wpis do grup ćwiczeniowych dokonywany na przedmiot: Anatomia człowieka (kod przedmiotu: LE.DI.1S.1o0032)
  • KOD REJESTRACJI: WL-21/22-TFAK.1 – rejestracja na zajęcia fakultatywne – student jest zobowiązany wybrać minimum 6 przedmiotów o łącznej sumie 11 ECTS.
  • KOD REJESTRACJI: WL-21/22-TGO.1 – rejestracja na zajęcia do wyboru – student jest zobowiązany wybrać 1 przedmiot za 2 ECTS.
  • KOD REJESTRACJI: WL-21/22-TGO.2 – rejestracja na zajęcia do wyboru – student jest zobowiązany wybrać 1 przedmiot za 1 ECTS.

I ROK II STOPIEŃ

• KOD REJSTRACJI: WL-21/22-GRDZDT2 – wpis do grup ćwiczeniowych dokonywany na przedmiot: Nutrigenomika (kod przedmiotu: LE.DI.2S.1o0854e)
  • KOD REJESTRACJI: WL-21/22-TFAK.2 – rejestracja na zajęcia fakultatywne – student jest zobowiązany wybrać minimum 6 przedmiotów o łącznej sumie 11 ECTS.
  • KOD REJESTRACJI: WL-21/22-TGO.3 – rejestracja na zajęcia do wyboru – student jest zobowiązany wybrać 1 przedmiot za 2 ECTS.
  • KOD REJESTRACJI: WL-21/22-TGO.4 – rejestracja na zajęcia do wyboru – student jest zobowiązany wybrać 1 przedmiot za 2 ECTS.

Po zarejestrowaniu się na wybrany kurs należy obowiązkowo podpiąć przedmiot pod program i etap. Brak podpięcia spowoduje automatyczne usunięcie z grupy przy migracji danych.

Niedokonanie rejestracji do wybranej grupy dziekanatowej w systemie USOSweb będzie skutkowało losowym dopisaniem studenta do wybranej grupy posiadającej wolne miejsca bez możliwości zmiany.

W przypadku problemów z ww. rejestracją należy kontaktować się mailowo na adres usosweb@uj.edu.pl

Proszę przed rejestracją o sprawdzenie konta w USOSweb.

Dziekanat Wydziału Lekarskiego