Realizacja projektu utworzenia Platformy Egzaminów Testowych (PET) na Wydziale Lekarskim UJ CM

Szanowni Państwo,

Nauczyciele Akademiccy realizujący przedmioty objęte Lekarskim Egzaminem Końcowym,

w związku z realizacją projektu utworzenia Platformy Egzaminów Testowych (PET) na WL UJ CM zwracamy się do Państwa z prośbą o aktywny udział w przygotowaniu pytań do tej platformy.

W ostatnich tygodniach otrzymaliście Państwo od Koordynatorów przedmiotów objętych Lekarskim Egzaminem Końcowym zaproszenia do współudziału w projekcie wraz z instrukcją dotyczącą tworzenia pytań.

W sytuacjach, gdy taka prośba nie została do Państwa przesłana prosimy o kontakt z Koordynatorem przedmiotu, w którego dydaktykę jesteście Państwo zaangażowani.

Serdecznie zapraszamy do współpracy,

Z wyrazami szacunku,