Nagrody Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego dla nauczycieli akademickich i pracowników niebędących nauczycielami akademickimi Uniwersytetu Jagiellońskiego – Collegium Medicum w 2022 r.

Kraków, dnia 08.08.2022 r.

503.1130.6.2022

Dyrektorzy/Kierownicy

Jednostek organizacyjnych Wydziału Lekarskiego UJ CM

W nawiązaniu do komunikatu nr 16 Prorektora ds. Collegium Medicum z dnia 29 lipca 2022 roku w sprawie: nagród Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego dla nauczycieli akademickich i pracowników niebędących nauczycielami akademickimi Uniwersytetu Jagiellońskiego – Collegium Medicum w 2022 r.  uprzejmie informuję o możliwości składania wniosków o nagrody.

Wnioski o nagrody dla nauczycieli akademickich muszą być zaopiniowane przez Radę Wydziału Lekarskiego UJ CM na posiedzeniu w dniu 15 września 2022 r.

Mając na uwadze powyższe uprzejmie proszę o przedkładanie wniosków sporządzonych zgodnie z cyt. Wyżej komunikatem w nieprzekraczalnym terminie do dnia 9 września 2022 r. w Dziekanacie Wydziału Lekarskiego UJ CM w wersji papierowej i elektronicznej (w formie edytowalnej) na adres dziekwl@cm-uj.krakow.pl

Wzorem lat ubiegłych nagrody za osiągnięcia naukowe naliczane będą według punktów IF i w związku z tym proszę nie składać wniosków w tej kategorii.

Ze względu na ograniczoną wysokość środków finansowych przeznaczonych na nagrody uprzejmie proszę o wnioskowanie do nagród kandydatów posiadających wyróżniające osiągnięcia dydaktyczne lub organizacyjne w roku kalendarzowym 2021 wraz ze szczegółowym uzasadnieniem.

Uzasadnione wnioski o nagrody dla pracowników niebędących nauczycielami akademickimi proszę przedkładać zgodnie z cyt. wyżej komunikatem w nieprzekraczalnym terminie do dnia 20 września 2022 r. w Dziekanacie Wydziału Lekarskiego UJ CM w wersji papierowej i elektronicznej (w formie edytowalnej) na adres: dziekwl@cm-uj.krakow.pl (wnioski dla tej grupy pracowników nie wymagają opinii RWL).

Dziekan Wydziału Lekarskiego

Prof. dr hab. Maciej Małecki