Nabór kandydatur studentów Wydziału Lekarskiego UJ CM do przyznania stypendium ministra za znaczące osiągnięcia na rok akademicki 2021/2022 – 14 października 2021 roku

Wnioski o stypendium Ministra Edukacji i Nauki są składane za pośrednictwem Zintegrowanego Systemu Usług dla Nauki Obsługa Strumieni Finansowania (system ZSUN/OSF) .

Moduł składania wniosków o stypendium jest dostępny w systemie ZSUN/OSF od 1 października 2021 r.

Wnioskodawcą jest wyłącznie rektor uczelni (nie ma zatem możliwości samodzielnego złożenia wniosku przez studenta). Student będzie miał możliwość jedynie edytowania wniosku w systemie.

Zgłaszanie kandydatury

Studenci zainteresowani złożeniem swojej kandydatury powinni przesłać e-mail zawierający: imię, nazwisko, numer albumu na adres: bartlomiej.jalocha@uj.edu.pl

W celu usprawnienia procesu składania wniosku prosimy o wcześniejsze zadbanie o rozliczenie roku studiów i uzyskanie wpisu na rok kolejny (nie dotyczy studentów przyjętych na 1 rok studiów drugiego stopnia).

Termin

Nabór wniosków na Uniwersytecie Jagiellońskim w tym Uniwersytecie Jagiellońskim – Collegium Medicum trwa do 14 października 2021 r. W tym terminie należy zgłosić kandydaturę a następnie edytować wniosek w systemie ZSUN/OSF, podać osiągniecia i załączyć dokumenty je potwierdzające (od 1 do 14 października 2021 r.).

Wykaz niezbędnych załączników został opublikowany tutaj.