Konkurs „Supertalenty w Medycynie” oraz „Wschodzące gwiazdy medycyny” 2023

Supertalenty w Medycynie – to prestiżowy plebiscyt organizowany przez redakcję „Pulsu Medycyny” od 2012 roku. Jego celem jest wyłonienie i nagrodzenie liderów młodego pokolenia lekarzy (do 39 roku życia), którzy dzięki swojej wiedzy, umiejętnościom i predyspozycjom będą wpływać na zmiany w sektorze ochrony zdrowia w Polsce w najbliższych latach.
Zgłoszenia kandydatów będą przyjmowane do 5 maja 2023 roku.
Udział w konkursie można zgłaszać osobiście (formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie: Formularz Supertalenty w Medycynie )
Prawo do nominowania kandydatów mają także osoby trzecie (w szczególności uczelnie, promotorzy, pracodawcy oraz organizacje społeczne lub zawodowe), pod warunkiem uzyskania zgody na udział w konkursie nominowanego kandydata.

W tym roku wyłonimy laureatów po raz 10-ty dlatego zdecydowaliśmy stworzyć również nową kategorię: „Wschodzące gwiazdy medycyny”
Kategoria jest skierowana do studentów V i VI roku kierunku lekarskiego, którzy swoimi wynikami, zaangażowaniem w działalność naukową, a także społeczną mogą pochwalić się wyróżniającymi osiągnięciami.
Zgłoszenia kandydatów będą przyjmowane do 5 maja 2023 roku.
Udział w konkursie można zgłaszać osobiście (formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie: Wchodząca gwiazda medycyny )

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w czerwcu 2023 r.

Informacje o zwycięzcach konkursu ukażą się także na łamach „Pulsu Medycyny” oraz na stronie internetowej www.pulsmedycyny.pl