Konkurs PAN „Laur Medyczny im. Doktora Wacława Mayzla” 2024 – honorowe wyróżnienia dla studentów pracujących naukowo

Wydział Nauk Medycznych Polskiej Akademii Nauk informuje, że w 2024 roku przewidywane jest przyznanie honorowych wyróżnień dla studentów pracujących naukowo pn. „Laur Medyczny im. dr Wacława Mayzla”, ustanowiony w 1999 r.

Wyróżnienie przyznawane jest dla studentów pracujących naukowo, za wysoko ocenioną, opublikowaną pracę, która została wykonana przed uzyskaniem dyplomu ukończenia uczelni.

Wnioski w sprawie ww. nagród można składać w Dziekanacie Wydziału Lekarskiego w nieprzekraczalnym terminie do dnia 22 kwietnia 2024 r. (bardzo prosimy nie uzupełniać pkt 1 oraz pkt 6 ww. wniosku – zostaną one uzupełnione osobę rekomendującą wskazaną przez Władze Uczelni).

Wnioski powinny zawierać (skan egzemplarza wniosku podpisanego przez studenta-kandydata + plik z wnioskiem w wersji edytowalnej.doc) wraz z wszystkimi załącznikami wymienionymi w pkt. 5 Regulaminu przyznawania Lauru Medycznego im. Dr Wacława Mayzla:

• pełny tekst pracy
  • uzasadnienie merytoryczne – udokumentowane lub potwierdzone przez np. opiekuna naukowego lub opiekuna koła naukowego lub inną osobę nadzorującą realizacje badań
  • opis udziału kandydata/ów w realizacji badań i w przygotowaniu tekstu do druku
  • oraz jeśli wniosek nie obejmuje wszystkich autorów pracy, komentarz na ten temat
    =====================

Załączniki: