Komunikat w sprawie aktualizacji danych na stronie tzw. bazy OPi

Szanowni Państwo,
Kierownicy jednostek organizacyjnych CM UJ,
Pracownicy Naukowi,

w imieniu Biura Rady Doskonałości Naukowej zwracamy się do Państwa z prośbą o aktualizację danych poszczególnych jednostek (tj. adresów, numerów telefonów) oraz zatrudnionych w ich ramach pracowników na stronie tzw. bazy OPi – www.nauka­-polska.pl
W związku z wyznaczaniem recenzentów z Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego do postępowań awansowych przez zarówno Biuro RON, jak też i przez Rady Dyscyplin innych Uniwersytetów otrzymujemy sygnały o problemach z dotarciem korespondencji do właściwych adresatów. Powoduje to opóźnienia w prowadzonych postępowaniach awansowych kandydatów.

W imieniu własnym zachęcamy również Państwa do wyrażenia gotowości podejmowania się recenzji w postępowaniach awansowych prowadzonych przez RON. Jesteśmy przekonani, że Państwa szeroki udział w tych procesach będzie zwiększał rozpoznawalność i pozycję naukową zarówno Państwa, jak i Wydziału Lekarskiego CM UJ.
Chętnie będziemy pośredniczyć w przekazaniu Państwa woli podjęcia się procesu recenzenckiego. Dlatego też bardzo prosimy o przekazanie odpowiednich danych (dane osobowe, teleadresowe, obszar ekspercki, w którym życzycie sobie Państwo podejmować się recenzji) na adres Dziekanatu Wydziału Lekarskiego: dziekwl@cm-uj.krakow.pl.

z poważaniem,

prof. dr hab. Maciej Małecki