Komunikat nr 6 Wydziałowej Komisji Wyborczej Wydziału Lekarskiego UJ CM w celu wyboru kandydata na Dziekana Wydziału Lekarskiego w kadencji 2024-2028

Kraków, dnia 9 maja 2024 r.
503.0051.15.2024

Komunikat nr 6

Wydziałowej Komisji Wyborczej Wydziału Lekarskiego

Uniwersytetu Jagiellońskiego – Collegium Medicum

W uzupełnieniu Komunikatu nr 5 z dnia 08 maja 2024 r. Wydziałowa Komisja Wyborcza informuje, że na zwołanym na dzień 16 maja 2024 r.(czwartek) na godzinę 11.00 posiedzeniu Rady Wydziału Lekarskiego UJ CM, przeprowadzony zostanie pod nadzorem Komisji wybór kandydata na Dziekana Wydziału Lekarskiego na kadencję 2024-2028.

Przewidywany czas rozpoczęcia wyboru kandydata na dziekana nastąpi ok. godziny 12.30

Proszę o zaopatrzenie się w narzędzie elektroniczne (telefon komórkowy, laptop) zapewniające dostęp do poczty uczelnianej w domenie @uj.edu.pl

Wydziałowej Komisji Wyborczej
Wydziału Lekarskiego

/-/

Prof. dr hab. Piotr Richter

Uwaga:
Wybory kandydata na dziekana Wydziału Lekarskiego w dniu 16 maja 2024 r. (czwartek) odbędą się w taki sam sposób jak dotychczas prowadzone na Wydziale Lekarskim czynności wyborcze.
Wyłącznie osobisty udział Członków Rady Wydziału Lekarskiego na posiedzeniu umożliwi im głosowanie na kandydata na dziekana.
Posiedzenie odbędzie się w Auli AB Centrum Dydaktyczno-Kongresowego WL UJ CM przy ul. Łazarza 16.