Komunikat nr 11 Wydziałowej Komisji Wyborczej Wydziału Lekarskiego UJ CM w związku z zebraniem dotyczącym wyboru kandydata na Dyrektora Instytutu Stomatologii w kadencji 2024-2028

Kraków, dnia 20 czerwca 2024 r.
503.0051.25.2024

Komunikat nr 11

Wydziałowej Komisji Wyborczej Wydziału Lekarskiego

Uniwersytetu Jagiellońskiego – Collegium Medicum

Wydziałowa Komisja Wyborcza informuje, że zebranie wyborcze w celu wyboru kandydata na Dyrektora Instytutu Stomatologii w kadencji 2024-2028, zwołane na dzień 28 czerwca 2024 r. (piątek) o godz. 12.30, odbędzie się w formie hybrydowej.

Osoby zainteresowane udziałem w zebraniu wyborczym w formie zdalnej będą mogły wziąć w nim udział poprzez aplikację Microsoft Teams. Link do spotkania w aplikacji Microsoft Teams zostanie przesłany do uprawnionych do głosowania najpóźniej w dniu 27 czerwca 2024 r.

Zebranie wyborcze w formie stacjonarnej odbędzie się zgodnie z poprzednim Komunikatem nr 10 WKW WL UJ CM w Auli 200-lecia Stomatologii UJ (Aula czerwona) Instytutu Stomatologii Wydziału Lekarskiego UJ CM przy ul. Montelupich 4.

Wybór kandydata na Dyrektora Instytutu Stomatologii odbędzie się z wykorzystaniem systemu Ankieter. Proszę o zaopatrzenie się w narzędzie elektroniczne (telefon komórkowy, laptop) zapewniające dostęp do poczty uczelnianej w domenie @uj.edu.pl

Wydziałowej Komisji Wyborczej
Wydziału Lekarskiego