Komunikat Dziekana Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego – Collegium Medicum z dnia 31 marca 2023 roku w sprawie nagrody im. Jędrzeja Śniadeckiego Polskiej Akademii Nauk

503.1130.5.2023

Komunikat Dziekana Wydziału Lekarskiego

Uniwersytetu Jagiellońskiego – Collegium Medicum

z dnia 31 marca 2023 roku

w sprawie

nagrody im. Jędrzeja Śniadeckiego Polskiej Akademii Nauk

uprzejmie informuję o możliwości składania wniosku o przyznanie Nagrody im. Jędrzeja Śniadeckiego PAN za najwybitniejsze i twórcze wyniki badań przyczyniające się do rozwoju nauk medycznych.

Zgłoszone do nagrody prace powinny cechować: oryginalność myśli i nowoczesność technik; mogą być wykonane w kraju lub w kraju we współpracy z placówką zagraniczną; powinny być ogłoszone drukiem w recenzowanych czasopismach lub wydawnictwach naukowych.

Formularz wniosku oraz Regulamin Nagród Naukowych dostępne są na stronie internetowej Polskiej Akademii Nauk: www.pan.pl/wydzial5

Wnioski należy składać w Dziekanacie Wydziału Lekarskiego UJ CM w nieprzekraczalnym terminie do 12 kwietnia 2023 r.

prof. dr hab. Maciej Małecki

Dziekan Wydziału Lekarskiego UJ CM