Komunikat Dziekana Wydziału Lekarskiego UJ CM w sprawie składania wniosków o Nagrody MNiSW dla nauczycieli akademickich za rok 2022

Dziekana Wydziału Lekarskiego UJ CM
z dnia 04/05/2023
w sprawie: składania wniosków o Nagrody MNiSW dla nauczycieli akademickich za rok 2022

uprzejmie zawiadamiam – w nawiązaniu do Komunikatu nr 12 Pełnomocnika Prorektora CM ds. nauki i współpracy międzynarodowej z dnia 26 kwietnia 2023 r. w sprawie: Nagród Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego dla Nauczycieli Akademickich za rok 2022

komunikat nr 12  Pełnomocnika Prorektora CM  ds. nauki i współpracy międzynarodowej  z 26 kwietnia 2023 roku   ) – o możliwości składania wniosków o nagrody za znaczące osiągnięcia w zakresie działalności naukowej, dydaktycznej, wdrożeniowej, organizacyjnej lub całokształt dorobku.

Wnioski należy sporządzić zgodnie z załączonymi do komunikatu wzorami oraz przesłać  w wersji elektronicznej na adres Dziekanatu WL  dziekwl@cm-uj.krakow.pl  i złożyć w wersji papierowej w Dziekanacie WL w nieprzekraczalnym terminie do dnia 12 maja 2023 r.

prof. dr hab. Maciej Małecki
Dziekan Wydziału Lekarskiego UJ CM