Komunikat Dziekana Wydziału Lekarskiego UJ CM w sprawie nagród Naukowych Wydziału Nauk Medycznych Polskiej Akademii Nauk

503.1130.2.2021

Komunikat Dziekana Wydziału Lekarskiego
Uniwersytetu Jagiellońskiego – Collegium Medicum

w sprawie
nagród Naukowych Wydziału Nauk Medycznych Polskiej Akademii Nauk

uprzejmie informuję o możliwości składania wniosków o przyznanie w/w nagród za najwybitniejsze i twórcze wyniki badań przyczyniające się do rozwoju nauk medycznych.

Zgłoszone do nagrody prace powinny cechować: oryginalność myśli i nowoczesność technik; mogą być wykonane w kraju lub w kraju we współpracy z placówką zagraniczną; powinny być ogłoszone drukiem w recenzowanych czasopismach lub wydawnictwach naukowych.

Formularz wniosku oraz Regulamin Nagród Naukowych dostępne są na stronie internetowej Polskiej Akademii Nauk: www.pan.pl w zakładce Serwis instytucjonalny/Instytucja/Wydziały/Wydział V Nauk Medycznych/ Regulaminy i wnioski.

Wnioski należy składać w Dziekanacie Wydziału Lekarskiego UJ CM w nieprzekraczalnym terminie  do dnia 17 maja 2021 r.

prof. dr hab. Maciej Małecki

Dziekan Wydziału Lekarskiego UJ CM