Kacper Grudzień i Jerzy Skuciński z SKN Neurochirurgii Dziecięcej z pierwszym miejscem na międzynarodowej konferencji studenckiej w Antwerpii

Kacper Grudzień i Jerzy Skuciński z Studenckiego Kola Naukowego Neurochirurgii Dziecięcej działąjącego przy Klinice Neurochirurgii Dziecięcej WL UJ CM kierowanej przez prof. Stanisława Kwiatkowskiego zostali lauretami pierwszego miejsca w kategorii „Poster Session” na konferencji Antwerp Medical Students’ Congress AMSC w Antwerpii, w Belgii. Konferencja odbywała się w dniach 13-18.09.2021.

Tematyką posteru był opis przypadku klinicznego pacjenta pediatrycznego, u którego po subtotalnej wycince guza móżdżku doszło do regresji pozostałej zmiany w loży nowotworu w przeciągu roku po operacji.