Dziekanat Wydziału Lekarskiego uprzejmie informuje, że uruchamia zapisy na przedmioty fakultatywne droga elektroniczną w systemie USOSweb

Rejestracja na fakultety obowiązkowe dla studentów kierunku lekarskiego, lekarsko- dentystycznego.

• kod rejestracji WL-19/20-FAKT.2-5 – lekarski, lekarsko-dentystyczny lata II – V
  • kod rejestracji WL-19/20-FAKT.3.5 – lekarski lata III i V

UWAGA!
Studenci III i V roku kierunku lekarskiego mają obowiązek zarejestrowania się na dwa fakultety po jednym z każdej grupy rejestracji :
– kod rejestracji WL-19/20-FAKT.2-5
– kod rejestracji WL-19/20-FAKT.3.5

od 30.09.2019 (poniedziałek) godz. 13:00 – do 07.10.2019 (poniedziałek) godz. 23:00

Rejestracji można dokonać po rozliczeniu poprzedniego roku studiów i zapisie na rok akad. 2019/2020.
Student loguje się przez identyfikator i hasło USOSweb https://www.usosweb.uj.edu.pl/ następnie zapisuje się na wszystkie zajęcia przypisanego mu przedmiotu.
Po zarejestrowaniu się należy obowiązkowo podpiąć przedmiot: pod program i etap.
Brak podpięcia spowoduje automatyczne usunięcia z grupy przy migracji danych.
Prosimy o rozważny i przemyślany wybór fakultetów zgodnie z obowiązującym planem studiów w roku akad. 2019/2020.

Dziekanat Wydziału Lekarskiego