Dodatkowy termin szkolenia RODO

Pracownicy Wydziału Lekarskiego UJ CM, sekretariatów jednostek organizacyjnych Wydziału Lekarskiego, administratorzy danych osobowych, osoby zainteresowane znajomością przepisów o ochronie danych osobowych

Szanowni Państwo,

W związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 r. przepisów Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych RODO (Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679), uprzejmie zapraszam do udziału w szkoleniu, które odbędzie się w dniu 19 lipca br. w godz. 9:00-12:30, w Sali Nowodworskiego przy ul. św. Anny 12.

Szkolenie ma na celu przybliżenie zagadnień z zakresu administrowania danymi osobowymi, bezpieczeństwa ich przetwarzania i ochrony danych osobowych by nie budziły one żadnych wątpliwości.

Na szkolenie nalezy przynieśc wydrukowane oświadczenie. Druk „Oswiadczenie-szkolenia-pracownicy” nalęzy pobrać ze strony http://www.iod.uj.edu.pl/druki-do-pobrania

Szkolenie nie dotyczy osób, które brały juz w nim udział.

Z wyrazami szacunku,

mgr. inż. Monika Tokarczyk