Informacja o publicznych obronach prac doktorskich

Dziekan Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum uprzejmie zawiadamia, że w Auli Nowodworskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego – Collegium Medicum przy ul. Św. Anny 12 odbędą się publiczne obrony pracy doktorskiej:

w dniu 26 lutego 2018 r. o godz. 13.00
mgr Karolina Dejko

Tytuł pracy doktorskiej: „Analiza związków pomiędzy uwarunkowaniami zdolności regulacji emocjonalnej matki a funkcjonowaniem psychospołecznym dziecka”

Promotor: dr hab. Barbara Józefik, prof. UJ

Promotor pomocniczy: dr Bernadetta Janusz

Recenzenci:
prof. dr hab. Katarzyna Schier (Uniwersytet Warszawski)
dr hab. Hanna Kubiak (Uniwersytet im Adama Mickiewicza w Poznaniu)

w dniu 1 marca 2018 r. o godz. 13.00
lek. Mirosława Püsküllüoğlu

Tytuł pracy doktorskiej: „Adaptacja i zastosowanie narzędzi EORTC w grupie chorych z rakiem żołądka i przełyku oraz w grupie chorych z przerzutami do kośćca”.

Promotor: dr hab. Krzysztof Tomaszewski

Promotor pomocniczy: dr Aneta Zygulska

Recenzenci:
dr hab. Adam Durczyński (Uniwersytet Medyczny w Łodzi)
dr hab. Łukasz Krakowczyk (Instytut Marii Skłodowskiej-Curie, oddział w Gliwicach)

Prace znajdują się do wglądu w Bibliotece Medycznej UJ CM przy ul. Grzegórzeckiej 20 w Krakowie.