VI Ogólnopolska Konferencja Studentów Fizyki Medycznej FIZYKA DLA MEDYKA

Szanowni Państwo,

Studenckie Koło Naukowe Fizyków Medycznych KERMA ma zaszczyt zaprosić na VI edycję ogólnopolskiej Konferencji Studentów Fizyki Medycznej FIZYKA DLA MEDYKA, która odbędzie się w dniach 14 – 15 kwietnia 2018 r. w budynku Wydziału Fizyki i Informatyki Stosowanej Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie.

Fizyka Dla Medyka to coroczne wydarzenie łączące studentów Fizyki Medycznej, Medycyny, Inżynierii Biomedycznej, Informatyki i innych nauk pokrewnych. W trakcie konferencji uczestnicy mogą wysłuchać specjalistycznych wykładów z dziedziny radiodiagnostyki, radioterapii i inżynierii biomedycznej, a także zaprezentować własne dokonania.

Naszą misją jest wsparcie rozwoju studentów i doktorantów, którzy dopiero wkraczają na swoją ścieżkę badawczą. Konferencja jest również świetną okazją do pozyskania informacji o najnowszych badaniach prowadzonych w polskich ośrodkach w dziedzinie szeroko rozumianej inżynierii biomedycznej i medycyny fizykalnej.

Będziemy bardzo wdzięczni za przekazanie informacji o konferencji Państwa studentom. Zapraszamy również do zapoznania się ze szczegółami na naszej stronie internetowej: http://fizykadlamedyka.agh.edu.pl

Z wyrazami szacunku,
Zespół organizatorów VI FDM