Złoty Jubileusz Absolwentów rocznik 1963 -1969

25 maja 2019 r. spotkaliśmy się w Collegium Nowodworskiego w Krakowie, ul. Św. Anny 12 na Złotym Jubileuszu z okazji 50-lecia uzyskania absolutorium. Rocznik 1963 – 1969. W uroczystości wzięło udział 102 osoby. W 1969 roku 241 studentów Wydziału Lekarskiego uzyskało absolutorium. Na przestrzeni lat odeszło na wieczny dyżur 68 osób. Ich pamięć uczciliśmy tradycyjną minutą ciszy.

Uroczystość prowadziła nasza koleżanka dr n. med. Ewa Kopytko.

Uroczystość uświetnili dostojni goście:

• Jego Magnificencja Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego, Profesor dr hab. Wojciech Nowak
  • Dziekan Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, Profesor dr hab. Maciej Małecki
  • Pełnomocnik Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego ds. Klinicznych w Collegium Medicum, Profesor dr hab. Stanisław Kwiatkowski

Wykład okolicznościowy wygłosił Profesor dr hab. Zdzisław Gajda.

Wiele wzruszenia i emocji dostarczyło uroczyste wręczanie odnowionych dyplomów. Dyplomy wręczał Rektor, Dziekan oraz Pełnomocnik Rektora UJ ds. klinicznych Collegium Medicum.

Po części oficjalnej spotkaliśmy się na bankiecie w Hotelu Europejskim. Wspomnieniom nie było końca…