Zaproszenie na Kurs Medycyny Integracyjnej – Pekin

Oferta kursu „Development of Traditional Chinese Medicine (TCM) in clinical practice and research” w Chinach. Jest to już druga edycja kursu.

Kurs kierowany jest do lekarzy, fizjoterapeutów, dietetyków oraz studentów ostatniego roku Wydziału Lekarskiego zainteresowanych zastosowaniem niektórych metod medycyny chińskiej, np. akupunktury, w celu uzyskania lepszych wyników leczenia pacjentów.

Koszty pobytu w Chinach pokrywane są przez stronę chińską z wyjątkiem kosztów podróży i wizy.

W trakcie kursu uczestnicy zapoznają się z możliwościami stosowania zintegrowanego podejścia do pacjenta w profilaktyce chorób oraz leczeniu wielu schorzeń przewlekłych. Przedstawione zostaną badania naukowe potwierdzające skuteczność prezentowanych metod.

Gościem kursu będzie prof. Ka-Kit Hui, dyrektor UCLA Center for East-West Medicine w Los Angeles. Praca odbywać się będzie w międzynarodowych zespołach. Będzie to także okazja do nawiązania nowych, ciekawych znajomości oraz poznania kultury i tradycji Chin.

Aplikacje należy wysłać do 30 czerwca br. na adres podany w formularzu zgłoszeniowym.

Ewentualne pytania prosimy kierować do dr Moniki Rybickiej,
email: monika.rybicka@cm-uj.krakow.pl

W załączniku:
– formularz zgłoszeniowy

– ulotka kursu

– plan zeszłorocznego kursu

– zdjęcie zespołu z UJ CM, który uczestniczył w kursie w poprzednim roku