Szpital Specjalistyczny im. Henryka Klimontowicza w Gorlicach – oferta dla studentów VI roku, kierunku lekarskiego

Dyrektor Szpitala Specjalistycznego im. Henryka Klimontowicza w Gorlicach, Pan mgr inż. Marian Świerz, informuje o możliwości nieodpłatnego zakwaterowania na czas praktyk dla studentów VI roku kierunku lekarskiego. Do dyspozycji studentów będą wyodrębnione wyremontowane pomieszczenia składające się z dwóch pokoi jednoosobowych, jednego pokoju dwuosobowego, kuchni oraz łazienki. Pomieszczenia znajdują się w Internecie przy Zespole Szkół nr 1 im. Ignacego Łukasiewicza w Gorlicach. Odległość do Szpitala poniżej 2 km. Dodatkowo Szpital nieodpłatnie oferuje studentom obiad na stołówce szpitalnej.

Zgodnie porozumieniem dotyczącym Uniwersyteckiej Sieci Szpitali Szkolących jak też umów w sprawie praktycznego kształcenia klinicznego studentów w szpitalach działających w ramach sieci, studenci i absolwenci Uniwersytetu Jagiellońskiego – Collegium Medicum odbywać będą praktyki i staże studenckie.