Stypendia doktorskie Rządu Japońskiego w Kanazawa University

Szanowni Państwo,

z przyjemnością chciałbym poinformować o możliwości aplikowania na Stypendia Doktorskie Rządu Japońskiego w prestiżowej Uczelni Kanazawa University, Japonia.

Stypendium dotyczy czteroletniego stypendium doktorskiego realizowanego na różnych polach w dziedzinie medycyny. Osoba, która stanie się beneficjentem programu zwolniona zostanie z opłat za studia na uczelni przyjmującej, jak również otrzyma dofinansowanie pieniężne.

Szczegółowe informacje na temat przyznawania stypendiów można znaleźć na stronie Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej (NAWA) oraz na stronie Działu Nauki UJ CM pod załączonymi odnośnikami:

Zainteresowane osoby proszone są o kontakt mailowy w celu omówienia szczegółów programu ( mateusz.rubinkiewicz@uj.edu.pl ).

Z wyrazami szacunku,

dr n. med. Mateusz Rubinkiewicz
Pełnomocnik Dziekana Wydziału Lekarskiego ds. mobilności studentów i współpracy z jednostkami krajowymi i zagranicznymi
Koordynator Wydziałowy Programu Erasmus+