Rowerem po Krakowie – promocja Wavelo dla UJ CM / Krakow by Bike – only for medical College Students

Sezon rowerowy w pełni, przypominamy więc o możliwości korzystania z promocyjnej oferty Wavelo.

Dzięki umowie podpisanej przez władze UJ CM z firmą BikeU, studenci i pracownicy UJ CM płacą jedynie 6 groszy za minutę jazdy rowerem Wavelo.

Aby skorzystać z oferty należy:

• wejść na stronę wavelo.pl i wybrać plan „PŁAĆ ZA MINUTĘ DLA UJ CM”;
  • zarejestrować się przy użyciu adresu mailowego w domenie cm-uj.krakow.pl (aby uzyskać adres w tej domenie, należy zalogować się na rowery-studenci.cm-uj.krakow.pl );
  • doładować konto kwotą minimum 19 PLN (+ 10 PLN jednorazowej opłaty inicjacyjnej).

W razie pytań: sekcja_adm@cm-uj.krakow.pl

—————————————————————-

FOR MEDICAL COLLEGE STUDENTS!

Thanks to an agreement signed by the authorities of Medical College with the firm BikeU, will be able to take advantage of a promotional rate and pay 6 groszy for a minute of using a Wavelo bicycle.

To use the rental offer you must:

• open the wavelo.pl website and choose the „PŁAĆ ZA MINUTĘ dla UJ CM” („PAY BY THE MINUTE for UJCM” plan)
  • register by using an e-mail adress in the cm-uj.krakow.pl domain (to obtain the adress in this domain you must log into rowery-studenci.cm-uj.krakow.pl );
  • charge the account with a minimum rate of 19 PLN (+ 10 PLN one-time initation payment).

In case of questions: sekcja_adm@cm-uj.krakow.pl