Rekrutacja do programu ERASMUS na rok akademicki 2021/2022

Szanowni Państwo,

Serdecznie zachęcamy do składania wniosków o stypendia z programu ERASMUS w rekrutacji zimowej. Dokumenty należy składać za pomocą systemu USOSweb w terminie do 28 stycznia 2021. Terminarz postępowania rekrutacyjnego jest następujący:

• Termin rejestracji i przesyłania dokumentów: 4 stycznia – 28 stycznia 2021 r.
  • Rozmowy kwalifikacyjne odbędą się przez MS Teams w terminie 3-9 lutego 2021 r.
  • Wyniki rekrutacji: do 15 lutego 2021 r.
  • Procedura odwoławcza: należy złożyć podanie z uzasadnieniem do 19 lutego 2021 r.
  • Po ogłoszeniu wyników rekrutacji zakwalifikowani studenci zobowiązani są do niezwłocznego uzupełnienia informacji w USOSweb (najpóźniej do 19 lutego 2021 r.)

Zdajemy sobie sprawę z trudnej sytuacji epidemiologicznej panującej aktualnie w Europie i na świecie. Niemniej jednak zarówno nasz Uniwersytet, jak i uczelnie partnerskie dokładają wszelkich starań, aby rok akademicki przebiegł bezpiecznie oraz z możliwością aktywnego zdobywania wiedzy.

Pełna informacja na temat nadchodzącej rekrutacji znajduje się pod następującym adresem:

dr n. med. Mateusz Rubinkiewicz
Pełnomocnik Dziekana Wydziału Lekarskiego ds. mobilności studentów i współpracy z jednostkami krajowymi i zagranicznymi
Koordynator Wydziałowy Programu Erasmus+