Rejestracja pośrednia dla Studentów I roku Wydziału Lekarskiego UJ CM kierunku lekarskiego, lekarsko-dentystycznego i dietetyki

Dziekanat Wydziału Lekarskiego uprzejmie informuje, iż przypisanie studentów do grup dziekanatowych odbędzie się w rejestracji pośredniej dla Studentów I roku Wydziału Lekarskiego UJ CM kierunku lekarskiego, lekarsko-dentystycznego i dietetyki.

W dniu 23 września 2019 (poniedziałek) godz. 16:00 uruchomiona zostaje obowiązkowa rejestracja do grup dziekanatowych drogą elektroniczną za pomocą systemu USOSweb. Rejestracja do grup dziekanatowych potrwa do 26 września 2019 (czwartek) do godz. 23:00.

Student loguje się przez identyfikator i hasło USOSweb https://www.usosweb.uj.edu.pl/ które uzyskał w Dziekanacie przy wpisie na studia (pod zakładką DLA STUDENTÓW –> Rejestracje).
Rejestracja: WL-19/20-GRDZ

Następnie zapisuje się na wszystkie zajęcia przypisanego mu przedmiotu

• kierunek lekarski – wpis dokonywany na przedmiot: Histologia z cytofizjologią
    WL-19L1.Hist.Cyt. – studia stacjonarne
    WL-19N1.Hist.Cyt. – studia niestacjonarne
  • kierunek lekarsko-dentystyczny – wpis dokonywany na przedmiot: Higiena
    WL-19S1.Hig. – studia stacjonarne
    WL-19D1.Hig. – studia niestacjonarne
  • kierunek dietetyka, studia I stopnia – wpis dokonywany na przedmiot: Anatomia człowieka
    WL-19T1.Anat.Czł.
  • kierunek dietetyka, studia II stopnia – wpis dokonywany na przedmiot: Socjologia żywienia
    WL-19T4.Socj.Żyw.

Po zarejestrowaniu się należy obowiązkowo podpiąć przedmiot: pod program i etap!
Brak podpięcia spowoduje automatyczne usunięcie z grupy przy migracji danych.

Niedokonanie rejestracji do wybranej grupy dziekanatowej w systemie USOSweb będzie skutkowało administracyjnym dopisaniem przez dziekanat WL losowo do dowolnej grupy posiadającej wolne miejsca bez możliwości zmiany.

W przypadku problemów z ww. rejestracją należy kontaktować się mailowo na adres usosweb@uj.edu.pl
Proszę przed rejestracją o sprawdzenie konta w USOSweb.

Dziekanat Wydziału Lekarskiego