Realizacja zaległych praktyk dla studentów VI roku kierunku lekarskiego w roku akademickim 2020/2021 – list do studentów

Drodzy Studenci VI roku,

Piszę żeby przekazać Wam informację na temat możliwości realizacji zaległych praktyk z V roku.
Pan Rektor prof. dr hab. med. Tomasz Grodzicki 23 października wydał decyzję dotyczącą praktyk zawodowych dla studentów VI roku. W załączeniu do decyzji jest lista klinik na których możecie odbywać praktyki wraz z limitem miejsc.

W związku z tym że większość oddziałów jest obecnie oddziałami wielodyscyplinarnymi możliwe jest zaliczenie praktyk na każdym z oddziałów wymienionych na liście.

Proponuję żebyście Państwo wybrali jeden z oddziałów, najlepiej ten na którym aktualnie jesteście i poprosili kierowników klinik, koordynatorów o możliwość realizacji praktyk.

W osobnym liście poproszę kierowników klinik i koordynatorów aby Was na te praktyki przyjęli.

W razie pytań, wątpliwości proszę o kontakt.

Pozdrawiam,

Prof. dr hab. med. Grzegorz Kopeć
Prodziekan ds. studenckich na kierunku lekarskim i dietetyka