Publikacja Studentów SKN przy II Klinice Kardiologii Instytutu Kardiologii

W dniu 17 lipca 2019 w czasopiśmie Cardiovascular Diabetology (IF: 5,948) została opublikowana praca oryginalna pt. „Depressed systemic arterial compliance and impaired left ventricular midwall performance in aortic stenosis with concomitant type 2 diabetes: a retrospective cross-sectional study” (Cardiovasc Diabetol. 2019; 18(1): 92. doi: 10.1186/s12933-019-0894-1) – autorzy: Ewa Czestkowska, Agnieszka Rożanowska, Dorota Długosz, Klaudiusz Bolt, Jolanta Świerszcz, Olga Kruszelnicka, Bernadeta Chyrchel, Andrzej Surdacki.

Praca powstała dzięki pracy Studentów działających w SKN przy II Klinice Kardiologii (Ewa Czestkowska, Agnieszka Rożanowska, Dorota Długosz, Klaudiusz Bolt), pod kierunkiem Opiekunów Koła.