Przedłużenie naboru tematów badawczych do Szkoły Doktorskiej Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowiu na rok akademicki 2020/21

Szanowna Pani Profesor,
Szanowny Panie Profesorze,

W związku z licznymi prośbami dotyczącym możliwości przedłużenia naboru tematów badawczych do Szkoły Doktorskiej Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowiu na rok akademicki 2020/21 uprzejmie informuję, iż zgodnie z Regulaminem Szkoły Doktorskiej par. 13 ust.4a podejmuję decyzję o uruchomieniu dodatkowego terminu zgłaszania tematów badawczych, który rozpocznie się dnia 27 lipca 2020r. i zakończy się dnia 29 lipca 2020r. do godz. 15.00.

Termin zgłaszania tematów badawczych nie może być dłuższy, gdyż zgodnie z obowiązującym Regulaminem Szkoły, lista tematów badawczych powinna być ogłoszona nie później niż 2 tygodnie przed rozpoczęciem naboru do Szkoły Doktorskiej, który w tym roku rozpoczyna się 17 sierpnia 2020r.

Z poważaniem,

Prof. dr hab. Magdalena Strus