Nowa edycja Programu Laboratorium Kariery

Laboratorium Kariery jest programem Polpharmy oferującym specjalistyczne staże w wybranych obszarach biznesowych Grupy. Projekt został stworzony z myślą o młodych i ambitnych osobach, które dopiero zaczynają budować swoją ścieżkę kariery. Daje on nie tylko perspektywę zdobycia wiedzy od doświadczonych profesjonalistów, ale także możliwość rozwoju osobistego dzięki inspirującym warsztatom szkoleniowym i profilowanej ścieżce rozwoju kariery.

Rekrutacja do programu spotkała się z ogromnym zainteresowaniem i uznaniem uczestników, którzy docenili przejrzystość wieloetapowego procesu. Był on tak zbudowany, by bez względu na wynik, każda z osób aplikujących zdobyła nowe doświadczenie zawodowe oraz umiejętności przydatne w poruszaniu się na rynku pracy. Dodatkowym ułatwieniem była interaktywna forma rekrutacji, co miało niebagatelne znaczenie dla aplikantów pochodzących z całej Polski.

Więcej na temat programu Laboratorium Kariery na  http://www.laboratorium-kariery.pl

W tegorocznej edycji zapraszenie kierowane jest do udziału w dwóch różnych sekcjach Programu Laboratorium Kariery.

Laboratorium Kariery – dla absolwentów techników, szkół zawodowych i liceów, zainteresowanych rozwojem w branży biotechnologicznej,
Laboratorium Kariery Plus – dla absolwentów i studentów ostatnich lat kierunków: biotechnologia, biologia, chemia oraz nauk pokrewnych, znających bardzo dobrze język angielski.