Nabór wniosków o przyznanie pomocy materialnej dla studentów kształcących się w szkole wyższej na kierunku lekarskim – ogłoszenie Starosty Oświęcimskiego

Zarząd Powiatu w Oświęcimiu ogłosił nabór wniosków o przyznanie pomocy materialnej dla studentów kształcących się w szkole wyższej na kierunku lekarskim.

Oferta skierowana dla studentów III roku studiów na kierunku lekarskim, którzy nie powtarzają roku, nie korzystają z urlopów określonych w Regulaminie Studiów oraz z urlopu macierzyńskiego i rodzicielskiego w okresie ubiegania się o przyznanie stypendium oraz którzy zawrą umowę zobowiązującą do podjęcia zatrudnienia w Zespole Opieki Zdrowotnej w Oświęcimiu po zakończeniu kształcenia i uzyskaniu tytułu specjalisty.

Wnioski o przyznanie pomocy materialnej należy złożyć w Starostwie Powiatowym w Oświęcimiu osobiście lub za pośrednictwem poczty w terminie do 14 września 2018 r.