Międzynarodowa konferencja naukowa Neuronus 2018 IBRO Neuroscience Forum

Szanowni Państwo!!!

Serdecznie zapraszamy do udziału w 10. edycji Międzynarodowej Konferencji Naukowej Neuronus 2018 IBRO Neuroscience Forum, która odbędzie się w dniach 20–22 kwietnia 2018 w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Neuronus IBRO Neuroscience Forum to jedna z największych konferencji dotyczących neuronauk w Europie, tworząca przestrzeń do nawiązywania bezpośrednich kontaktów między badaczami na różnym stopniu kariery z wielu europejskich i nie tylko, ośrodków naukowych. Poprzednie edycje konferencji zgromadziły uczestników z ponad 80 instytucji naukowych i uniwersytetów, afiliowanych w 24 krajach świata.

Program tegorocznej konferencji składa się z:

​​​​- 6 wykładów plenarnych wygłoszonych przez Keynote Speakers:

• prof. Amir Amedi (Hebrew University, Izrael)
  • prof. Ole Jensen (University of Birmingham, Wielka Brytania)
  • prof. Markus Ullsperger (University of Magdeburg, Niemcy)
  • prof. Yves De Koninck (Laval University, Kanada)
  • prof. Thomas Kuner (University of Heidelberg, Niemcy)
  • prof. Emma Robinson (University Of Bristol, Wielka Brytania)

– ​Ponad 25 prezentacji zaproszonych gości oraz 15 sesji ustnych i sympozjów ​w 4 kategoriach :

• Cognitive Neuroscience
  • Biological Neuroscience
  • Clinical Neuroscience / Neurology
  • Medical Case Reports

– Sesji naukowej poświęconej pamięci prof. Jerzego Vetulaniego i prof. Krzysztofa Wędzonego, którzy odeszli w 2017 roku – Drugs that Heal, Drugs that Kill: Tribute to Professors Jerzy Vetulani and Krzysztof Wędzony

– Panelu dyskusyjnego – Industry Meets Academia

– 3 sesji plakatowych

Przewidywane są również wieczorne wydarzenia dodatkowe – uroczysta kolacja w dniu rozpoczęcia konferencji, NeuronusTramParty oraz impreza klubowa.

Lista zaproszonych gości oraz dodatkowe informacje znajdują się na stronie:   www.neuronusforum.pl

Rejestracja oraz zgłoszenia abstraktów są wciąż otwarte!!!

Gorąco zachęcamy do wzięcia aktywnego udziału w Konferencji.
Do zobaczenia w kwietniu w Krakowie!

Serdecznie zapraszamy!​
Komitet Organizacyjny