Komunikat nr 6-2020 Dziekana WL dotyczący zdalnych zajęć dydaktycznych

Kraków, dnia 22 marca 2020 r.

Informacja dla nauczycieli akademickich realizujących zajęcia na kierunku dietetyka WL UJ CM

Szanowni Państwo,

W nawiązaniu do wcześniejszych komunikatów dotyczących zajęć e-learningowych przekazujemy uaktualnione zalecenia dotyczące ich realizacji dla studentów kierunku dietetyka.

Na podstawie analizy funkcjonowania dostępnych narzędzi do zdalnego nauczania rekomendujemy:

1. Przeprowadzenie wszystkich wykładów i seminariów za pomocą platform zapewniających połączenie w czasie rzeczywistym, w szczególności programu MS Teams stanowiących część pakietu Office365.
  2. Wykonanie wyboru i przeprowadzenie ćwiczeń, które mogą być realizowane w formie e-learningu.

Prosimy o bieżące informacje mailowe dotyczące sposobu realizacji poszczególnych typów zajęć na adres: dziekwl@cm-uj.krakow.pl

Prof. dr hab. Małgorzata Zwolińska-Wcisło
Kierownik studiów na kierunku dietetyka

Prof. dr hab. Maciej Małecki