Komunikat Dziekana Wydziału Lekarskiego dla koordynatorów przedmiotów fakultatywnych, które zostały uruchomione w roku akademickim 2019/2020

Szanowni Państwo,

z uwagi na zainteresowanie studentów propozycją zajęć fakultatywnych, jaka została przez Państwa zgłoszona na rok akademicki 2019/2020, wskazany fakultet został uruchomiony.

Proszę o kontakt z zapisanymi studentami oraz o przekazanie im niezbędnych informacji – m.in. miejsca i godziny odbywania zajęć.

Kontakt ze studentami w celu przekazania im niezbędnych informacji oraz możliwość sprawdzenia ilości zapisanych studentów możliwy jest poprzez portal USOSweb https://www.usosweb.uj.edu.pl/ w zakładce MÓJ USOSWEB –> GRUPY ZAJĘCIOWE –> przy wybranym przedmiocie fakultatywnym należy wybrać formę zajęć (np. wykład, seminarium, ćwiczenia) a następnie w ramach wybranej grupy istnieje możliwość pobrania listy studentów oraz kontaktu z nimi poprzez wybranie opcji „wyślij wiadomość do studentów tej grupy (przez USOSmail)”.

Z poważaniem,

Prof. dr hab. Maciej Małecki