Komunikat Dziekana WL w sprawie trybu prowadzenia zajęć na wszystkich kierunkach WL UJ CM

Szanowni Państwo Koordynatorzy Zajęć i Kierownicy Jednostek WL UJ CM:

W związku z zakończeniem akcji szczepień przeciwko COVID-19 wśród pracowników i studentów UJ CM powstają warunki do rozszerzenia zakresu zajęć stacjonarnych prowadzonych na wszystkich trzech kierunkach Wydziału Lekarskiego.

Informuję, że zajęcia w rozpoczynającym się semestrze letnim roku akademickiego 2020/2021 poszczególne typy zajęć będą realizowane w następujących trybach:

Wykłady – tryb zdalny

Seminaria – tryb stacjonarny z uwzględnieniem obowiązujących zaleceń epidemiologicznych z początku roku akademickiego 2020/2021, tzn. masek i dystansu społecznego. Zalecenie dotyczące dystansu społecznego będzie obowiązywać do momentu potwierdzenia przez władze ministerialne, że osoby zaszczepione nie wliczają się do limitu osób w pomieszczeniu, w którym prowadzone są zajęcia akademickie. Prowadzenie zajęć seminaryjnych w trybie zdalnym w szczególnych sytuacjach wymaga uzyskania zgody dziekana WL.

Ćwiczenia – tryb stacjonarny.

Proszę Państwa o przekazanie tej informacji podległym pracownikom.

Z wyrazami szacunku,

Prof. dr hab. Maciej Małecki