Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza (IDUB) – zaproszenie na spotkanie z prof. S. Kistrynem Prorektorem UJ ds. badań naukowych i funduszy strukturalnych oraz prof. R. Olszaneckim reprezentantem WL w pracach przy aplikacji konkursowej

Szanowni Państwo Kadra Naukowa Wydziału Lekarskiego:

Zapraszam uprzejmie pracowników naszego wydziału na spotkanie informacyjne dotyczące udziału Uniwersytetu Jagiellońskiego w programie „Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza” (IDUB). W programie spotkania planowane jest wystąpienie Prorektora UJ ds. badań naukowych i funduszy strukturalnych prof. dr Stanisława Kistryna oraz prof. Rafała Olszaneckiego, który reprezentował WL w pracach nad stworzeniem aplikacji konkursowej.

Spotkanie planowane jest w dniu 27 lutego 2020 roku o godzinie 14.00 w auli Nowej Siedziby Szpitala Uniwersyteckiego przy ul. Jakubowskiego 2.

Z pozdrowieniem,
prof. dr hab. Maciej Małecki