Informacja o publicznych obronach pracy doktorskiej

Dziekan Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum uprzejmie zawiadamia, że w Auli Nowodworskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego – Collegium Medicum przy ul. Św. Anny 12 odbędą się publiczne obrony prac doktorskich:

w dniu 22 października 2018 r.
o godz. 13.00 lek. Marty Kiałka

Tytuł pracy doktorskiej:
„Wpływ testosteronu na napięcie układu opioidergicznego u pacjentek z zespołem policystycznych jajników i prawidłową należną masą ciała.”

Promotor:
dr hab. Tomasz Milewicz

Recenzenci:
prof. dr hab. Marek Bolanowski (Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu)
prof. dr hab.Wojciech Zgliczyński (Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego, Szpital Bielański, Warszawa)

Praca znajduje się do wglądu w Bibliotece Medycznej UJ CM przy ul. Grzegórzeckiej 20 w Krakowie.

w dniu 22 października 2018 r.
o godz. 15.00 lek. dent.Teresy Szupiany-Janeczek

Tytuł pracy doktorskiej:
„Mikrobiota i ocena kliniczna jamy ustnej u pacjentów psychiatrycznych  z zaburzeniami odżywiania”

Promotor:
prof. dr hab. Jolanta Pytko-Polończyk

Recenzenci:
prof. dr hab. Jerzy Samochowiec (Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie)
dr hab. Izabela Strużycka (Warszawski Uniwersytet Medyczny)