Egzamin OSCE dla VI roku kierunku lekarskiego

Szanowni Państwo, Kadra Dydaktyczna Wydziału Lekarskiego

W związku z przeprowadzanym w tym roku po raz pierwszy na VI roku studiów Obiektywizowanym Strukturyzowanym Egzaminem Klinicznym (OSCE) zwracamy się z prośbą do wszystkich chcących wesprzeć organizacyjnie lub merytorycznie realizację tego ważnego zadania o zgłaszanie się do jednostki koordynującej egzamin – Zakładu Dydaktyki Medycznej. ZDM będzie potrzebować pomocy zarówno przy przeprowadzaniu egzaminu jak i przy przygotowaniu.
Egzamin odbędzie się w czerwcu bieżącego roku.

Osoby zainteresowane współpracą proszę o kontakt z Panią Doktor Małgorzatą Waluś-Miarką (email: m.walus-miarka@uj.edu.pl ). Szczegóły zostaną przekazane zainteresowanym drogą mailową.

Udział w organizacji egzaminu OSCE jest aktywnością dydaktyczną i organizacyjną, którą można wykazać przy ocenie okresowej pracowników.

Z wyrazami szacunku,

dr hab. med. Grzegorz Kopeć, prof. UJ
Prodziekan ds. studenckich na kierunku lekarskim i dietetyka