Sukcesy doktorantek – 5th Lublin International Medical Congress for Students and Young Doctors

Doktorantki Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie, mgr Małgorzata Maraj (InterDokMed, Katedra Fizjologii UJCM – opiekunowie naukowi prof. Piotr Ceranowicz – Wydział Lekarski i prof. Wojciech Macyk – Wydział Chemii UJ) oraz mgr Paulina Heter (opiekun naukowy prof. Kazimierz Pityński), otrzymały I nagrodę za prezentację pt. ACUTE PHASE PROTEINS AND VITAMIN D SEASONAL VARIATION IN END-STAGE RENAL DISEASE PATIENTS przedstawioną podczas sesji posterowej w trakcie 5th Lublin International Medical Congress for Students and Young Doctors, który odbył się w dniach 30.11.2018 – 01.12.2018 roku.