Rozpoczęcie naboru wniosków do programu „Medical School of Your Future” – II edycja 2023/2024

Szanowni Państwo,
Studenci kierunku lekarskiego i lekarsko-dentystycznego

Uprzejmie informujemy, że Naukowa Fundacja Polpharmy rozpoczęła nabór wniosków do II edycji programu „Medical School of Your Future” na rok akademicki 2023/2024. Program skierowany jest wyłącznie do studentów na kierunku lekarskim oraz lekarsko-dentystycznym.

Nabór wniosków potrwa do 30 czerwca 2023 roku.

Szczegółowe informacje dotyczące programu, wymaganych dokumentów oraz zasad aplikowania znajdziecie Państwo na stronie pod adresem: https://sdka.cm.uj.edu.pl/pl/aktualnosci/rozpoczecie-naboru-wnioskow-studentow-kierunku-lekarskiego-i-lekarsko-dentystycznego-do-programu-p-n-medical-school-of-your-future-organizowanego-przez-naukowa-fundacje-polpharmy/

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych studentów do zapoznania się z udostępnionymi materiałami i aplikowania do programu. To doskonała okazja do rozwoju naukowego i zdobycia cennego doświadczenia.