Komunikat Dziekana Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego–Collegium Medicum z dnia 01.03.2023 roku w sprawie finansowania publikacji

503.3110.35.2023

Dziekana Wydziału Lekarskiego

Uniwersytetu Jagiellońskiego – Collegium Medicum

z dnia 01.03.2023 roku

w sprawie finansowania publikacji

Szanowni Państwo,

pragnę przypomnieć, że uległy zmianie warunki finansowania publikacji z prac statutowych oraz tzw. rezerwy dziekańskiej.

Publikacje w pismach z IF powyżej 4,00 lub znajdujące się w górnym kwartylu (Q1) danego obszaru naukowego będą mogły być finansowane z prac statutowych, a także ubiegać się o dofinansowanie ze środków Wydziału do kwoty 1000 PLN za jeden punkt impaktowy.

Publikacje w pismach z IF poniżej 4,00 i znajdujące się poniżej górnego kwartyla będą mogły być finansowane jedynie z prac statutowych i nie będą dofinansowywane ze środków Dziekana.

Publikacje z IF poniżej 1 nie będą mogły być finansowane w żadnym zakresie ze środków uczelni.

prof. dr hab. Maciej Małecki

Dziekan Wydziału Lekarskiego UJ CM