Materiały szkoleniowe oraz zasady zachowania obowiązujące studentów Wydziału Lekarskiego w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie

Szanowni Państwo Studenci,

Na stronie internetowej Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego

zostały opublikowane materiały szkoleniowe dla studentów w dwóch wersjach językowych: polskiej i angielskiej:

1. Podstawowe zasady BHP, ochrony przeciwpożarowej oraz postępowanie w razie pożaru.
  2. Ochrona danych osobowych
  3. Zapobieganie zakażeniom szpitalnym

W związku z powyższym, zwracam się̨ z do Studentów lat III-VI kierunku lekarskiego, IV roku kierunku lekarsko-dentystycznego, lat III-VI kierunku lekarskiego w języku angielskim oraz roku IV kierunku lekarsko-dentystycznego w języku angielskim o zapoznanie się̨ z opublikowanymi materiałami szkoleniowymi.
Po zapoznaniu się z materiałami proszę o wydrukowanie i podpisanie stosowanych oświadczeń.

Wzór oświadczenia został opublikowany pod materiałami szkoleniowymi; oświadczenia należy wydrukować w 2 egzemplarzach – jeden dla Dziekanatu Uczelni, jeden dla Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie.

Wskazane jest również, aby studenci zachowali kopię oświadczenia dla siebie.

Dwa egzemplarze (dla Dziekanatu i dla Szpitala) należy złożyć w Dziekanacie w terminie do 30 listopada 2022 r.

Z wyrazami szacunku,

Prof. dr hab. med. Przemko Kwinta
Prodziekan ds. organizacyjnych, programu studiów i kształcenia na kierunku lekarskim