Graduation Class of 2021

W dniu 13 maja 2021r. w Auli Collegium Novum miało miejsce uroczyste wręczenie dyplomów ukończenia studiów na kierunku lekarskim w Szkole Medycznej dla Obcokrajowców UJ CM.

W uroczystości udział wzięli prorektor UJ ds. CM prof. dr hab. Tomasz Grodzicki, Dziekan WL UJC prof. dr hab. Maciej Małecki oraz Prodziekan WL ds. anglojęzycznych kierunków studiów prof. dr hab. Agata Ptak-Belowska, która prowadziła ceremonię. Obecni byli także goście: Konsul Generalny US w Krakowie Pan Patrick T. Slowinski oraz członkowie kadry: prof. dr. hab. Jerzy Walocha i prof. dr hab. Tomasz Rogula. Trzydziestu pięciu absolwentów otrzymało dyplom z tytułem lekarza oraz uniwersyteckie upominki.

Ze względu na obowiązujące wymogi sanitarne, rodziny i przyjaciele absolwentów nie byli obecni w Auli – przebieg ceremonii mogli śledzić na żywo w transmisji online.

Mamy nadzieję, że kariery zawodowe abslowentów ułożą się po ich myśli, a do naszej Uczelni będą wracać pamięcią i nie tylko – zawsze są najmilej widzianymi gośćmi!

fot. J. Sawicz