Komunikat Dziekana Wydziału Lekarskiego UJ CM z dnia 29 kwietnia 2021 r. w sprawie Nagród Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego dla Nauczycieli Akademickich za rok 2020

Dziekana Wydziału Lekarskiego
Uniwersytetu Jagiellońskiego – Collegium Medicum
z dnia 29 kwietnia 2021 r.

w sprawie

Uprzejmie zawiadamiam – w nawiązaniu do Komunikatu nr 15 Pełnomocnika Prorektora CM ds. nauki i współpracy międzynarodowej z 23 kwietnia 2021 roku w sprawie: Nagród Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego dla Nauczycieli Akademickich za rok 2020 – że wnioski o nagrody winny być sporządzone zgodnie z załączonymi do komunikatu wzorami oraz złożone w wersji elektronicznej (przesłanymi na adres dziekwl@cm-uj.krakow.pl ) i wydrukowanej (wraz z załącznikami) w Dziekanacie Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego – Collegium Medicum, w nieprzekraczalnym terminie do dnia 17 maja 2021 r.

Dziekan Wydziału Lekarskiego

prof. dr hab. Maciej Małecki