Próbny Lekarski Egzamin Końcowy 2020 – edycja zdalna nr 2

Uprzejmie informuję, że dnia 5. września 2020 roku z inicjatywy Dziekana WL UJ CM odbędzie się próbny Lekarski Egzamin Końcowy dla absolwentów i studentów wyższych lat kierunku lekarskiego. Egzamin będzie składał się z 200 pytań i będzie przeprowadzony w formie zdalnej. Rozpocznie się o godzinie 10.00, przewidywany czas trwania to 200 min.

Zachęcam do udziału a zainteresowanych zapraszam do rejestracji w systemie USOSweb do grupy 3 opisanej jako: Próbny egzamin LEK – 5.09.2020 pod adresem:

Uwaga: studenci, którzy brali udział w majowym wydaniu próbnego egzaminu LEK: należy przerejestrować się do grupy 3 (nie powoduje to utraty uzyskanych wyników w wcześniejszych wydaniach próbnego LEK).

Termin rejestracji upływa 2. września 2020 roku o godzinie 24.00.

Prof. dr hab. Grzegorz Kopeć
Prodziekan ds. studenckich na kierunku lekarskim i dietetyka WL UJ CM